InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Nevynechajte viac tréningov po sebe

18. 8. 2022
Letný tip: Nevynechajte viac tréningov po sebe
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Nevynechajte viac tréningov po sebe

Snažte sa nikdy nevynechať viac ako jeden tréningový deň. Ak vám v jeden deň okolnosti nedovolili trénovať, uistite sa, že ďalší deň už cvičiť budete. Pokiaľ nie ste chorí alebo zranení, nemajte viac ako dva dni po sebe bez cvičenia alebo športovania. A platí to aj o dovolenke. Nemusíte pritom cvičiť naplno, je dôležité udržať hlavne sústavnosť. Ľahšie dosiahnete svoje ciele a nebudete mať problém s návratom k cvičeniu.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist