InstagramFacebookYoutube
Výživa

Letný tip: Niečo vám chutí? Urobte si pukance

24. 8. 2022
Letný tip: Niečo vám chutí? Urobte si pukance
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Niečo vám chutí? Urobte si pukance

Ak vám záleží na vašej hmotnosti, chcete si ju udržať alebo znížiť, mali by ste v strave robiť rozumné voľby. Čo však, ak vás cez deň prepadne chuť na slaný snack? Ťažko sa upúšťa od predstavy zemiakových lupienkov, slaných tyčiniek a iných „neoptimálnych“ pokrmov. Existuje však skvelé náhrada, ktorú si môžete pripraviť doma – pukance. Majú málo kalórií, obsahujú vlákninu a uspokoja vašu túžbu po slanom a chrumkavom.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist