InstagramFacebookYoutube
Výživa

Letný tip: Pite vodu s citrónom

26. augusta 2022
Letný tip: Pite vodu s citrónom
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Pite vodu s citrónom

Pitný režim je veľmi dôležitý pre zdravie i vaše pokroky v snahe budovať svaly či spaľovať tuky. Povzneste pitie vody na vyššiu úroveň tým, že do nej rán pridáte trochu šťavy z citrónu. Pomôže vám to k lepšej hydratácii a vyrovnaniu hladiny pH. Ako alternatíva môže poslúžiť aj čajová lyžička až dve jablčného octu.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist