InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Motivačná hudba: Shiny Toy Guns – You are The One

26. augusta 2013
Motivačná hudba: Shiny Toy Guns – You are The One
Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

7. Shiny Toy Guns – You are The One

Na Slovensku nie príliš známa rocková kapela Shiny Toy Cuns z Los Angeles je autorom jedného zo songov, ktoré vás dokážu nabudiť – You are The One. Stačí, keď počujete prvú slohu v refréne a hneď máte pocit, že vy ste ten pravý človek, ktorý dokáže zvládnuť nasledujúcu sériu ťažkých drepov či tlakov podľa svojich predstáv.Nezabudnite na minulú časť: Motivačná hudba: Kevin Rudolf – In The CityZdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist