Motivácia

Pondelková dávka motivácie – citáty (19.)

02. septembra 2013
Pondelková dávka motivácie – citáty (19.)
Pondelková dávka motivácie – citáty (19.) Každý druhý pondelok vám pravidelne prinášame tri motivačné, inšpiratívne citáty uznávaných osobností, ktoré vám dodajú impulz pre ďalšie dni pracovného týždňa.

„V súčasnosti je viac ako 95 % všetkých chronických chorôb spôsobených voľou jedál, toxických ingrediencií jedál, nedostatkom živín a nedostatkom fyzickej aktivity.“
~ Mike Adams, spisovateľ a žurnalista

„Mnoho zo životných zlyhaní sú ľudia, ktorí si neuvedomili, ako boli blízko k úspechu vtedy, keď sa vzdali.“
~ Thomas A. Edison, americký vynálezca

„Nasledujte svoje sny, pracujte tvrdo, trénujte a vytrvávajte. Uistite sa, že jete rozmanité jedlá, dostatočne cvičíte a udržujete si zdravý životný štýl.“
~ Sasha Cohenová, americká krasokorčuliarka

Nečítali ste ešte minulú časť?
Pozrite si ich teraz: Pondelková dávka motivácie - citáty (18.)