Motivácia

Motivačné citáty: 12 výrokov, ktoré vám dodajú impulz na leto

18. 6. 2023
Motivačné citáty: 12 výrokov, ktoré vám dodajú impulz na leto
Už dávno sme nevydali článok, v ktorom by sme vám ponúkli najjednoduchšiu formu motivácie, inšpiratívne citáty. A tak vám ich teraz prinášame, aby ste aj v lete udržali svoju motiváciu na vysokej úrovni a približovali sa k svojim cieľom alebo ich rovno aj dosiahli.

„Ak chceš niečo, čo si ešte nikdy predtým nemal, tak musíš byť ochotný urobiť niečo, čo si ešte nikdy predtým neurobil.“
– Thomas Jefferson

„Život začína na konci tvojej komfortnej zóny.“
– Neale Donald Walsch

„Nemusíš byť skvelý, aby si začal, ale musíš začať, aby si bol skvelý.“
– Zig Ziglar

„Rieka si pretína cestu cez skalu nie pre svoju silu, ale pre svoju vytrvalosť.“
– Jim Watkins

„Pesimista sa sťažuje na vietor, optimista očakáva zmenu vetra, realista prispôsobí plachtu.“
– William Arthur Ward

„Už viem, aké pocity mám zo vzdávania sa. Teraz chcem vidieť, čo sa stane, ak sa nevzdám.“
– Neila Rey

„Nikdy si nemýľte jednu porážku s konečnou porážkou.“
– F. Scott Fitzgerald

„Dnes budem robiť to, čo ostatní robiť nebudú, aby som zajtra mohol robiť to, čo ostatní nebudú môcť.“
– Jerry Rice

„Aktivita, ktorej sa najviac vyhýbate, skrýva najväčšiu príležitosť.“
– Robin S. Sharma

„Majster zlyhal viackrát, ako začiatočník skúsil.“
– Stephen McCranie

„Ak si deprimovaný, žiješ v minulosti. Ak si nervózny, žiješ v budúcnosti. Ak máš pokoj na duši, žiješ v prítomnosti.“
– Lao Tzu

„Pochybnosti zabíjajú viac snov, ako kedy dokáže zabiť zlyhanie.“
– Suzy Kassem