InstagramFacebookYoutube
Pre ženy

Úspech pre ženy: 5 motivačných tipov

Autorka: Lucka  /   30. 3. 2024
Úspech pre ženy: 5 motivačných tipov
Ak chcete dosiahnuť svoje ciele v oblasti fitness a zdravého životného štýlu, viete, že musíte pristupovať disciplinovane k svojej strave a tréningovému režimu. Nie vždy je to však ľahké. Práve vtedy sa vám hodí dávka motivácie.

Aby ste udržali svoju sebadisciplínu na vysokej úrovni, dodržujte rady, s ktorými sa pre FitnessRx podelila viacnásobná šampiónka vo Figure, Nicole Wilkinsová:

Vždy buďte ochotné sa zmeniť – musíte byť otvorené rôznym stratégiám, ak sa chcete zmeniť k lepšiemu. Skúšajte zvyšovať tréningové objemy, pridávať viac váhy na činky, znižovať počty opakovaní, menej oddychovať, pridávať intenzifikačné techniky. Dokonca môžete aj zmeniť druhy cvičenia, aby ste veci spestrili. Nemôžete robiť to isté dokola a očakáva lepšie výsledky.

Článok pokračuje pod reklamou


Obklopte sa pozitívnymi ľuďmi – trávte čas s ľuďmi, ktorí vás podporujú, ktorých obdivujete, ktorí vám ukazujú veľkú pracovnú morálku, ktorí vyžarujú pozitívnu energiu. vyskytnú sa ľudia, ktorí vás nepochopia a to je v poriadku. Nenechajte sa nimi odradiť od dosiahnutia svojich cieľov a ambícií.

Oceňujte pokroky – namiesto toho, aby ste neustále mysleli na to, koľko toho ešte musíte prejsť, pripomínajte si, ako ďaleko ste už zašli. Každý pokrok je pokrokom, bez ohľadu na to, aký je veľký.

Nevzdávajte sa – ak by bolo budovanie a udržovanie pekného, vyšportovaného tela jednoduché, každý by mal telo, ktorá vyzerá skvelo na pláži. Ak sa vzdáte svojej snahy, keď je to ťažké, mohli by ste prísť o niečo veľké. Prekonávanie nepriazne vás posilní mentálne aj pre iné aspekty vášho života.

Snažte sa byť najlepšou verziou samej seba – neporovnávajte sa s ostatnými, ale porovnávajte sa samé so sebou. Oceňujte to, čo máte a vyťažte maximum z toho, čo vám bolo dané. Snažte sa každým dňom zlepšovať a byť lepšou osobou, ako včera.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2024 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist