InstagramFacebookYoutube
Kulturistika

Olympia Weekend priniesol prvé tri víťazky

28. septembra 2013
Olympia Weekend priniesol prvé tri víťazky
V Las Vegas sa nekoná len kulturistická súťaž Mr. Olmypia, ale aj ďalšie sprievodné súťaže v rámci Olympia Weekendu. V nich sme v noci z piatka na sobotu spoznali aj mená prvých víťazov.

V piatok sa uskutočnili finálového kolá troch ženských kategórií – fitness, bikini a kulturistika.

Ms. Olympia 2013

Z titulu Ms. Olympia sa tešila Iris Kyle, ktorá získala už rekordný deviaty titul! Toľko titulov z mužov nikto nezískal (Lee Hanes a Ronnie Coleman majú po osem). Od úvodu súťaže mala zrejmú prevahu nad svojimi súperkami.

Článok pokračuje pod reklamou


VÝSLEDKY FINÁLE MS. OLYMPIA 2013: 1. Iris Kyle, 2. Alina Popa, 3. Debi Laszweski, 4. Yaxeni Oriquen-Garcia, 5. Brigita Brezovac, 6. Juanita Blaino.

Bikini Olympia 2013

Najviac pretekárok sa zúčastnilo štvrtého ročníka Bikini Olympia a opäť sa z titulu tešil niekto iný. Tento rok najviac bodov získala dvadsaťštyriročná Ashley Kaltwasser, ktorá na súťaži debutovala. Obhajkyňa titulu, Nathalia Melo, skončila štvrtá.

VÝSLEDKY FINÁLE BIKINI OLYMPIA 2013: 1. Ashley Kaltwasser, 2. Yeshaira Robles, 3. Stacey Alexander, 4. Nathalia Melo, 5. India Paulino, 6. Amanda Latona.

Fitness Olympia 2013

Kategória Fitness Olympia má za sebou už 19. ročník a zo štrnástich zúčastnených prišla najlepšie pripravená Adela Garcia, ktorá úspešne obhájila vlaňajší titul a tešila sa už zo svojho ôsmeho prvenstva.

VÝSLEDKY FINÁLE FITNESS OLYMPIA 2013: 1. Adela Garcia, 2. Oksana Grishina, 3. Tanji Johnson, 4. Myriam Capes, 5. Bethany Cisternino, 6. Trish Warren.
Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist