Motivácia

Pondelková dávka motivácie – citáty (22.)

14. októbra 2013
Pondelková dávka motivácie – citáty (22.)
Každý druhý pondelok vám pravidelne prinášame tri motivačné, inšpiratívne citáty uznávaných osobností, ktoré vám dodajú impulz pre ďalšie dni pracovného týždňa.

„Keď chýba zdravie, vedomosti sa nemôžu prejaviť, umenie sa nemôže stať manifestom, sila nemôže byť vyvinutá, bohatstvo je zbytočné a dôvod bezmocný.“
~ Herofilos, zakladateľ vedeckej anatómie

„Čím vyššiu máte energiu, tým je vaše telo efektívnejšie. Čim je telo efektívnejšie, tým lepšie sa cítite a tým viac využijete svoj talent na produkovanie mimoriadnych výsledkov.“
~ Anthony Robbins, motivačný rečník

„Tí ktorí nemajú čas na precvičovanie tela, si skôr či neskôr budú musieť nájsť čas pre chorobu.“
~ Edward Stanley, niekdajší britský premiér

Nečítali ste ešte minulú časť?
Pozrite si ich teraz: Pondelková dávka motivácie - citáty (21.)