Pre ženy

Slávne ženy, ktoré sú mimoriadne fit

Autorka: Lucka  /   20. augusta 2016
Slávne ženy, ktoré sú mimoriadne fit
Sú slávne a bohaté, no postavy, ktorými sa pýšia, museli získať sebadisciplínou a poctivou drinou. Dnes si predstavíme 10 celebrít, ktoré vás môžu inšpirovať. Ku každej pripojíme aj spôsob, akým k svojej postave prišli. Verte tomu, že im nič nespadlo do náručia.

Courtney Cox

Herečka Courtney Cox sa udržiava vo forme intervalovými tréningami. Svoje kardio tréningy si vyberá z cvičenia na eliptickom trenažéry a na bežeckom páse. Potom sa venuje cvičeniu s odporom, v ktorom využíva gumové expandery a vibračné dosky.

Jennifer Lopez

Aj po dvoch deťoch vyzerá Jennifer Lopez v najlepšej forme svojho života. Kľúčom k jej známemu zadočku je známy tréner Gunnar Pereson, ktorý jej pravidelne pripravuje tréningy pre spodnú časť tela. Zaraďuje do nich cviky ako sumo drepy s činkami, drepy na jednej nohe či výpady vzad s výkopom vpred.

Madonna

Koľko rokov to má Madonna? 57! A stále vyzerá dobre. Samozrejme za to môžu roky premysleného stravovania, tréningu a dostatočného spánku. Veľmi sa jej ľúbi predovšetkým joga a samozrejme, ako to býva u speváčok v tomto zozname, rada sa hýbe aj pri svojich vystúpeniach. Žiadne zázraky a finančne náročné zákroky, čistá drina.

Gwen Stefani

Gen Stefani porodila dve deti a napriek tomu vyzerá jej brucho stále fantasticky. Nie je to však len o šťastí. Stojí za tým drina, na ktorú je však zvyknutá. Stravuje sa zdravo a pravidelne cvičí. Aj na pódiu počas predstavení sa snaží hýbať čo najviac, a tak aj počas tancovania páli výdatnú porciu kalórií.

Kelly Rowland

Speváčka Kelly Rowland má veľmi peknú postavu. Sama priznala, že za tým stojí tréning brucha, ktorému denne vo večerných hodinách venuje až 45 minút. Rovnako ako Gwen Stefani, aj ona vystúpenia berie z časti ako dobrý tréning.

Jessica Alba

Jessica Alba skrýva tajomstvo svojej postavy v tom, že sa zakaždým snaží mať z cvičenia radosť. Pravidelne svoje tréningy obmieňa a často zaraďuje tanec, stacionárny bicykel či šprinty. Pri cvičení jej pomáha aj hlasná hudba.

Cameron Diaz

Herečka Cameron Diaz už oslávila štyridsiatku, no jej postavu by jej závideli aj mnohé podstatne mladšie dievčatá. Jej tréner Teddy Bass ju vedia k trom až štyrom tréningovým jednotkám týždenne, pričom každá trvá zhruba 45 minút. Venuje sa pilatesu, kardiu, posilňovaniu alebo zmieša všetko do jedného tréningu.

Jennifer Aniston

Telo Jennifer Anistonovej vyzeralo vždy dobre. Jej tajomstvom je predovšetkým joga a cyklistika, ktorým sa venuje dlhodobo a takmer každý deň s veľkým zápalom. Okrem toho raz do týždňa robí pilates. Pred spaním rada robí strečing a cviky na brucho. Jej trénerka chváli jej disciplínu. Tu vidno, prečo niektorí ľudia dosiahnu úspech...

Pink

Pink mala skvelé brušné svaly a aj po pôrode sa jej vrátili do starej dobrej formy. V minulosti priznala, že sa behom svojho tréningu venuje hodinu aeróbnemu tréningu a hodinu tréningu P90X alebo joge. Polhodinu venuje aj zahrievaniu sa pre svoje vystúpenia.

Nicole Scherzinger

Osobný tréner Nicole Scherzinger sa rád zameriava na budovanie svalov, a teda slávna speváčka trávi dosť času s činkami. Vo forme sa však udržiava aj behaním a tancovaním. Pre tréning spodnej časti tela uprednostňuje drepy, ktoré robí v hojnom počte.

Letný režim, pôvodne z 19.10.2013.