InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Šťastný nový rok v znamení pozitívnych zmien

01. januára 2014
Šťastný nový rok v znamení pozitívnych zmien
Rok 2013 máme za sebou, niektorí v ňom dosiahli úspechy a niektorých budú čakať v novom roku 2014. Doňho vám redakcia SlovakFitness.sk praje všetko len to najlepšie a čo najviac síl k napĺňaniu vašich cieľov, či už v rámci zdravia, pracovného alebo súkromného života.

Vstupne doňho pozitívne a choďte už dnes na prechádzku alebo si zacvičte. Verte, že máte pred sebou novú šancu urobiť s vašim životom niečo mimoriadne. Venujte sa rodine a priateľom, naučte sa poznávať svoje telo a dušu, aby ste napredovali ako po duševnej, tak aj fyzickej stránke.

Snažte sa robiť celý rok dobré veci pre seba, pre vašich blízkych a dokonca aj pre ľudí, ktorých môžete stretnúť po prvýkrát v živote. A čo najlepšie môžete urobiť pre seba? Že sa budete dobro stravovať, budete sa venovať cvičeniu alebo športovaniu a budete sa snažiť nasávať nové vedomosti, ktorými obohatíte svoj život.

Článok pokračuje pod reklamou


„Spôsob, akým myslíte, spôsob, akým jednáte, spôsob, akým jete, dokáže ovplyvniť váš život aj o 30 až 50 rokov.“ – Deepak Chopra

Sľúbte si, že v novom roku 2014 urobíte všetko pre to, aby ste naplnili to, čo ste si predsavzali. Ak chcete byť úspešní, musíte urobiť to najlepšie, čo vo vás je. A vy máte na to, aby ste to dokázali!

Zostaňte zdraví a cíťte sa dobre!


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist