InstagramFacebookYoutube
Suplementy

Recenzia: Crea-Bomb od Scitec Nutrition

02. apríla 2014
Recenzia: Crea-Bomb od Scitec Nutrition
Šesť druhov kreatínu, desať aktívnych účinných látok, taurín navyše. Toto všetko a viac sľubuje produkt Crea-Bomb od výrobcu Scitec Nutrition, ktorý sa radí do kategórie komplexných kreatínových zmesí.

Zloženie

Produkt v sebe zahŕňa šesť druhov kreatínu, pričom jedna dávka ich obsahuje dokopy 5 gramov. Okrem klasického a osvedčeného mohohydrátu v ňom nájdete aj mikronizovaný monohydrát, kre-alkalyn, kreatín pyruvát, kreatín citrát a kreatín fosfát. K tomu sa pripája „podporný“ matrix zložený z taurínu, magnézia, vitamínu B3 a kyseliny jablčnej. Neobsahuje cukor ani spartám.

Rozpustnosť a chuť

Jedna dávka sa mieša v 400 ml vody. Rozpustnosť bola dobrá aj v chladnejšej vode, no samozrejme citeľne lepšia vo vlažnej, resp. o čosi teplejšej vode. Vzhľadom na druh produktu však nesklamala. Chuť takisto nebola zlá. Od e-shopu Bestform sme mali k dispozícii príchuť „passion fruit“, ktorá nebola príliš výrazná, ale trochu aj osviežila. Dostupné sú aj ďalšie dve príchute – grapefruit a ružový citrón.

Článok pokračuje pod reklamou


Účinok

Kreatín má vedecky potvrdený vplyv na zvýšenie sily a podporu svalovej hmoty. Viaczložkový kreatín Crea-Bomb je poistkou pre tých, ktorý sa nevedie rozhodnúť pre jeden špecifický druh kreatínu. Ohlasy na jeho dlhšie užívanie sú prevažne pozitívne a vzhľadom na zloženie by s nárastom sily a energie nemal byť problém.

Balenie a cena

Produkt je okrem vzoriek k dispozícií v dvoch štandardných baleniach. Môžete si ho zakúpiť v škatuli s 25 sáčkami, ktoré vám poskytnú dohromady 50 dávok. Môžete si kúpiť aj väčšie balenie v dóze. 660 gramov produktu vám zaistí 110 dávok. Cena ja veľmi prijateľná a vzhľadom ku kvalite pomerne výhodná.

Hodnotenie a verdikt

Zloženie: *****
Chuť: *****
Rozpustnosť: *****
Pomer cena/kvalita: *****
Celkové hodnotenie: *****

Odporučili by sme vám doplnok kúpiť?
Ak hľadáte viaczložkový kreatín za rozumnú cenu, prípravok Crea-Bomb je dobrá voľba. Splní to, čo sa od takéhoto produktu očakáva a chutí pomerne dobre. Spolu s množstvom iných produktov je k dispozícii aj v e-shope Bestform.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist