InstagramFacebookYoutube
Kulturistika

Mladý Kuclo víťazom Arnold Classic Brasil

27. apríla 2014
Mladý Kuclo víťazom Arnold Classic Brasil
V brazílskom Rio de Janeiro sa cez víkend uskutočnil druhý ročník súťaže Arnold Classic Brasil, v ktorom sa predstavili profesionáli z dvoch kategórií. Najviac sledovaná bola kulturistická kategória open.

V nej sa predstavilo štrnásť pretekárov, medzi ktorými však chýbal Ben Pakulski. Najzvučnejšie meno mal Toney Freeman, ktorý však nebojoval o prvenstvo a obsadil piatu priečku. Nakoniec o titul bojovali hlavne Steve Kuclo, Juan Morel a Jonathan Delarosa. V takomto poradí skončil aj pomyslený stupeň víťazov.

Kuclo sa javil ako favorit už od semifinále a vyvolávania vo finále to len potvrdzovali. Nakoniec dvadsaťosemročný rodák z amerického Texasu triumfoval a okrem priamej kvalifikácie na Mr. Olympia si domov odniesol aj šek na 35 000 amerických dolárov.

Článok pokračuje pod reklamou


PORADIE ARNOLD CLASSIC BRASIL 2014:
1. Steve Kuclo, 2. Juan Morel, 3. Jonathan Delarosa, 4. Lionel Beyeke, 5. Toney Freeman, 6. Marius Dohne, 7. William Bonac, 8. Michael Kefalianos, 9. Baitollah Abbaspour, 10. Fred Smalls, 11. Robert Piotrkowicz, 12. Edward Nunn, 13. Martin Kjellström, 14. Julio Balestrin.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Fitness žien

V Rio de Janeiro sa súťažilo ešte v kategórii fitness žien, ktoré sa zišli na profesionálnom okruhu IFBB po druhý raz v sezóne. Z dvanástich pretekárok najlepšie dopadla Američanka Bethany Cisterninová, ktorá si tak zaistila aj priamu účasť na septembrovom vrchole sezóny, Olympia Weekend-e.

Výsledky finále – kategória fitness žien: 1. Bethany Cisternino, 2. Regiane DaSilva, 3. Danielle Ruban, 4. Whitney Jones, 5. Ryall Graber-Vasani, 6. Marta Aguiar.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)
Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist