Suplementy

Stojí táto značka za to? Muscletech

07. mája 2014
Stojí táto značka za to? Muscletech
Človek je podozrievavý tvor a pokiaľ sa jedná o zdravie, mal by byť obozretný. Preto veľa ľudí váha, či si kúpiť doplnok výživy daného výrobcu alebo nie. Nevyznáte sa a neviete sa ani vy rozhodnúť? My sme prieskum urobili za vás.

Pri suplementoch platí, že nie je dôležité pozerať sa len na cenu, ale aj na zloženie. Taktiež je však pri nich dôležité všímať si výrobcu. V tejto časti seriálu sa zameriame na známu spoločnosť Muscletech.

Muscletech

Korene spoločnosti siahajú do roku 1995 a o jej rozvoj sa postaral doktor Marvin Heuer, ktorý patrí medzi uznávaného osobnosti fitness priemyslu. Z malej spoločnosti sa časom rozrástol poriadny gigant. Muscletech patrí medzi najväčšie spoločnosti zamerané na doplnky výživy nie len v USA, ale aj na celom svete.

Meno si urobili aj sponzorovaním známych osobností kulturistiky, sveta fitness a športu, ako aj sponzorovaním významných kulturistických súťaží. Doménou firmy sú solídne doplnky, no častokrát s vyššími cenami. Aj preto ju popularitou predbiehajú iné spoločnosti.

Muscletech má v portfóliu niekoľko desiatok produktov v každej možnej kategórii. Známy je spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore, ale populárne sú aj predtréningový doplnok Neurocore či kreatínové zmesi Cell-Tech a Creacore.

Muscletech je popredným výrobcom suplementov s veľkým marketingovým rozpočtom, ale jeho meno nie je medzi ľuďmi až tak obľúbené. Na konte má aj škandál okolo výrobku Hydroxycut, či obvinenia z nedodržiavania obsahu ingrediencií uvedených na obale. Ďalším dôvodom je fakt, že hoci väčšinu výrobkov nemožno radiť medzi špičku, radia sa medzi tie najdrahšie. Podstatné teda je, že na trhu je mnoho lepších alternatív.

POPULÁRNE VÝROBKY:
Hydroxycut Hardcore Pro (spaľovač tukov)
Neurocore (stimulant)
Creacore (kreatín)
Cell-Tech Power Packs (kreatín)

Ak máte s výrobkami značky skúsenosti, podeľte sa s nami v komentároch.?