Kulturistika

Branch Warren ovládol domácu Europa Supershow

11. mája 2014

Dve kulturistické a štyri doplnkové súťaže sa uskutočnili počas tohto víkendu v rámci IFBB v texaskom Dallase. Hlavnú kulturistickú kategóriu „open“ ovládol na desiatom ročníku Europa Supershow hviezdny Branch Warren.

Warren, ktorý žije v americkom Texase, si na domácom podujatí zvýšil sebavedomie po nevýrazných výsledkoch z ostatných mesiacov. Okrem prvenstva a kvalifikácia na Mr. Olympia si odniesol aj šek na 20 tisíc amerických dolárov.

Warren po sklamaní na minuloročnej Olympii bojoval o kvalifikáciu pre tento ročník a z 13 pretekárov bol pripravený najlepšie, hoci jeho pozíciu ohrozovali Fouad Abiad a Johnie Jackson. Tí ho nakoniec doplnili na pomyslenom stupni víťazov. Milo prekvapil štvrtý JoJo Ntiforo.

PORADIE EUROPA SUPERSHOW 2014:
1. Branch Warren, 2. Fouad Abiad, 3. Johnnie Jackson, 4. JoJo Ntiforo, 5. An Nguyen, 6. Daniel Toth, 7. Eddy Wilson, 8. Vladimir Sizov, 9. Sergey Shelestov, 10. Bill Wilmore, 11. Timmy Gaillard, 12. Zaher Moukahal, 13. Malcolm Marshall.

Ostatné kategórie

V druhej kulturistickej kategórii do 212 libier zvíťazil Guy Cisternino. Muži súťažili aj v kategórii physique, ktorú vyhral Jason Poston. Ženskú verziu ovládla Juliana Malacarne. Ann Titone zase vyhrala kategóriu figure a víťazkou „bikín“ sa stala Jenee Leger.

Výsledky – kategória do 212 libier: 1. Guy Cisternino, 2. Mboya Edwards, 3. Thomas Benagli, 4. Baitollah Abbaspour, 5. Cory Mathews, 6. Lorenzo Jones, 7. Derik Farnsworth, 8. Kevin Ofurum, 9. Shavis Higa, 10. Amit Sapir, 11. Wendell Floyd, 12. Guy Ducasse, 13. Jan Kubík, 14. Milton Holloway.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Výsledky – kategória physique mužov: 1. Jason Poston, 2. Michael Anderson, 3. Denis Gusev, 4. Jonathan Sebastian, 5. Tyler Stines, 6. Robert Ortiz, 7. Steve Mousharbash, 8. Fawad Ahadi, 9. Arya Saffaie, 10. Ryan Terry, 11. Robin Balogh, 12. Stephen Mass, 13. Eric Heidelberg, 14. Ronald Alexander, 15. Richard Tuma.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Výsledky – kategória physique žien: 1. Juliana Malacarne, 2. Sabrina Taylor, 3. Benincia Lopez, 4. Erica Blockman, 5. Desunka Dawson, 6. Gloria Faulls, 7. Jessica Gaines, 8. Ida Sefland, 9. Tish Shelton, 10. Olga Beliakova, 11. Heather Barbee, 12. LaDawn McDay, 13. Susan Graham, 14. Rita Rae, 15. La Drissa Bonivel.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Výsledky finále – kategória figure žien: 1. Ann Titone, 2. Allison Frahn, 3. Jessica Canty, 4. Mayla Ash, 5. Megan Wyble, 6. Jennifer Taylor, 7. Rinnah Schmid, 8. Katerina Tarbox, 9. Diana Schnaidt, 10. Kim Clark, 11. Shalako Bradberry, 12. Angie Garcia, 13. Viviana Baca Servin, 14. Marcee Renee, 15. Linda Potter.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Výsledky finále – kategória bikini žien: 1. Jenee Leger, 2. Aly Veneno, 3. Michelle Lewin, 4. Dayna Maleton, 5. Belinda Kiriakou, 6. Ashriel Osgood, 7. Karey A Grabow, 8. Vladimíra Krásová, 9. Kelsie Burgin, 10. Michelle Mein, 11. Jennifer Dawn, 12. Anna Larsson, 13. Jessica Renee, 14. Monique Ricardo, 15. Jessica Arevalo.

--- Fotogaléria z kategórie (externý odkaz)

Najbližšie podujatie, New York Pro, sa uskutoční o týždeň. Výsledky vám opäť prinesieme.