Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Kulturistika 24. 08. 2014

Dennis Wolf sa pred Olympiou javí v životnej forme + video

ikonka
Minulý rok skončil prekvapujúco tretí, tento rok by sa mohol postarať o ďalšie prekvapenie. Najlepší európsky profesionál súčasnosti, Dennis Wolf, sa v zámorí poctivo pripravuje na svoju deviatu Olympiu v kariére. Mohla by preňho priniesť najlepšie umiestnenie?

„Veľký zlý vlk“ sa už v tejto sezóne prezentoval skvelou fazónou na Arnold Classic, ktoré ovládol a po prvýkrát ho vyhral, hoci kvalitne pripravený do Columbusu prišiel aj Shawn Rhoden. Podujatia sa pritom zúčastnili aj Victor Martinez či Branch Warren.

Minulý rok prekonali Wolfa na Olympii len víťaz Phil Heath a druhý Kai Greene. Tento rok by sa práve títo traja mali opäť postaviť na pomyselný stupeň víťazov. Všetci na svojich formách zapracovali a v prospech Heatha a Greenea hrá do karát aj popularita, no Wolf sa v skvelej forme prezentoval aj mesiace po Arnold Classic.

Je zrejmé, že Wolf má svoju najlepšiu formu v kariére a aj najväčšie šance na úspech. Realita však môže byť iná, pretože rozhodujúce je aj načasovanie formy. Každopádne, aj tento rok sa Nemec s kirgizskými koreňmi zaradí medzi top favoritov a treba si naňho dávať pozor.

Tréning ramien 12 týždňov od Mr. Olympia 2014:


Dennis medzitým stihol aj absolvovať tzv. Ice Bucket Challange. Momentálne veľmi rozšírená výzva, pri ktorej sa ľudia oblievajú ľadovou vodou, má za úlohu dať do povedomia myotrofickú laterálnu sklerózu. „Vlk“ to splnil dvojnásobne:FOTO: bodybuilding.com

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist