Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Kulturistika 31. 08. 2014

Kai Greene – má na to, aby konečne vyhral?

ikonka
V predošlých týždňoch sme sa zamerali na prípravu víťaza minuloročnej Olympie a držiteľa tretieho miesta. K Philovi Heathovi a Dennisovi Wolfovi sa dnes pridruží muž, ktorý skončil vlani medzi nimi. Druhý Kai Greene.

Greene vlani skončil druhý, ale bol sklamaný. V roku 2012 síce tiež skončil druhý, ale vtedy na Heatha nemal. Minulý rok však ukázal veľký pokrok a víťazstvo mal na dosah. Aj preto sú jeho terajšie ambície tie najvyššie.

Tridsaťdeväťročný rodák z New Yorku sa aj tento rok pripravoval s plnou koncentráciou na vrchol sezóny, ktorý sa uskutoční už o necelé tri týždne v Las Vegas.

Greene sa pred súťažou príliš neukazuje, a tak ani teraz nevieme, aká je jeho aktuálna forma. Niekoľko týždňov pred Olympiou bol však veľmi mohutný a zdá sa, že nejaké kilá svalov oproti vlaňajšku nabral.

Exhibícia začiatkom júna:


Hmota však na tomto nižšom kulturistovi nebola veľkým problémom. Ak sa mu počas roka podarilo zapracovať na slabinách a ak sa perfektne vyrysuje, má na to, aby sa stal šampiónom.

Náznak formy po kardio tréningu zo 17.8.:


Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist