InstagramFacebookYoutube
Suplementy

Stojí táto značka za to? BSN

03. septembra 2014
Stojí táto značka za to? BSN
Človek je podozrievavý tvor a pokiaľ sa jedná o zdravie, mal by byť obozretný. Preto veľa ľudí váha, či si kúpiť doplnok výživy daného výrobcu alebo nie. Nevyznáte sa a neviete sa ani vy rozhodnúť? My sme prieskum urobili za vás.

Pri suplementoch platí, že nie je dôležité pozerať sa len na cenu, ale aj na zloženie. Taktiež je však pri nich dôležité všímať si výrobcu. V tejto časti seriálu sa zameriame na spoločnosť BSN.

BSN

Pod skratkou BSN sa skrýva názov Bio-Engineered Supplements & Nutrition, ktorý patrí jednej z najúspešnejších spoločností na svetovom poli doplnkov výživy. Spoločnosť bola založená v roku 2001 Chrisom Fergusonom a Scottom Jamesom, ktorí v nej pracujú aj v súčasnosti.

Článok pokračuje pod reklamou


Spoločnosť sa za niekoľko rokov svojej existencie prepracovala na vrchol priemyslu a sponzorovala mnoho špičkových športovcov, ako aj jedného z najlepších kulturistov histórie, Ronnieho Colemana. Nie je to však len marketing, ktorý ťahá firmu dopredu.

BSN vyrába vysoko kvalitné doplnky, ktorých sa nemusíte báť. Jedno mínus môže byť ich cena v porovnaní s konkurenčnými produktmi, no za kvalitu sa aj v tomto odvetví oplatí priplatiť. Ako každá firma, aj BSN má niekoľko „ťahúňov“. nimi sú v tomto prípade N.O. Xplode 2.0, Cellmass či Syntha-6.

Okrem mnohých ocenení sa spoločnosť pýši aj nepoškvrneným renomé, čo je pre potenciálneho zákazníka podstatným plusom. Aj preto má spoločnosť na celom svete mnoho verných zákazníkov, vrátane rekreačných športovcov.

POPULÁRNE VÝROBKY:
Syntha-6 (proteín)
Cell Mass 2.0 (kreatín)
N.O. Xplode 2.0 (predtréningový stimulant)
True Mass (srvátkový proteín)

Ak máte s výrobkami značky skúsenosti, podeľte sa s nami v komentároch.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist