Suplementy

Stojí táto značka za to? Weider

24. septembra 2014
Stojí táto značka za to? Weider
Človek je podozrievavý tvor a pokiaľ sa jedná o zdravie, mal by byť obozretný. Preto veľa ľudí váha, či si kúpiť doplnok výživy daného výrobcu alebo nie. Nevyznáte sa a neviete sa ani vy rozhodnúť? My sme prieskum urobili za vás.

Pri suplementoch platí, že nie je dôležité pozerať sa len na cenu, ale aj na zloženie. Taktiež je však pri nich dôležité všímať si výrobcu. V tejto časti nášho seriálu sa zameriame na spoločnosť Weider.

Weider

Joe Weider a jeho brat Ben stali pri zrode modernej kulturistiky a postarali sa aj o jej výrazný rast v popularite. Zásluhu na tom mala ich spoločnosť Weider, ktorá v súčasnosti usporadúva kulturistické podujatia, vydáva časopisy, či vyrába náčinia a suplementy.

Práve doplnky výživy tejto firmy patria medzi tie americké, ktoré prišli na náš trh veľmi skoro. Aj v celosvetovom ponímaní môžeme povedať, že ide o značku radiacu sa medzi pionierov tohto biznisu. Za rok založenia uvádza rok 1936.

Weiderovci mali vždy záujem predávať kvalitu, a preto ani suplementy nie sú výnimkou. Počas rokov chceli prichádzať na trh s kvalitnými produktmi založenými na najnovších vedeckých poznatkoch. Základom bola dôvera zákazníkov a možno skonštatovať, že ju nijako výrazne nesklamali – žiadny škandál sa s firmou nespája.

Spoločnosť sa radí medzi svetovú elitu, ale možno dodať, že výrazne vďaka svojmu menu. Ničím totiž v súčasnosti z radu ostatných značiek nevybočuje a nevyniká. Produkty sú kvalitné, no často si kritiku odnáša chuť či cena. Nič nimi nepokazíte, ale radia sa skôr k miernemu nadpriemeru.

POPULÁRNE VÝROBKY:
Mega Mass 2000 (gainer)
32% Protein Bar (proteínová tyčinka)
Protein 80 Plus (srvátkový proteín)
100% Casein (kazeínový proteín)

Ak máte s výrobkami značky skúsenosti, podeľte sa s nami v komentároch.