Suplementy

Stojí táto značka za to? Dymatize

08. októbra 2014
Stojí táto značka za to? Dymatize
Človek je podozrievavý tvor a pokiaľ sa jedná o zdravie, mal by byť obozretný. Preto veľa ľudí váha, či si kúpiť doplnok výživy daného výrobcu alebo nie. Nevyznáte sa a neviete sa ani vy rozhodnúť? My sme prieskum urobili za vás.

Pri suplementoch platí, že nie je dôležité pozerať sa len na cenu, ale aj na zloženie. Taktiež je však pri nich dôležité všímať si výrobcu. V tejto časti nášho seriálu sa zameriame na spoločnosť Dymatize.

Dymatize

Spoločnosť Dymatize oslávila tento rok svoje 20. narodeniny. Založená bola v roku 1994 v Spojených štátoch amerických a postupne sa prepracovala medzi elitných producentov suplementov na svete.

Firma má za cieľ produkovať bezpečné a vysoko kvalitné produkty. To sa snaží dosiahnuť aj testovaním ingrediencií pred ich použitím. Vďaka týmto testom sa radí medzi najčastejšie nezávisle testované spoločnosti na trhu. Sama si vyrába aj príchute.

Produkty Dymatize súčasnosti nájdete vo viac ako 50 krajinách sveta a populárne sú aj na Slovensku. Jedným z faktorov je aj prijateľná cena. Aj svojou kvalitou si získavajú srdcia zákazníkov.

Spoločnosť môžeme zaradiť k tým najlepším spoločnostiam a určite výrobky od nej odporúčame. Už niekoľko rokov pritom medzi najobľúbenejšia patria srvátkový proteín Elite Whey či kazeínový proteín Elite Casein. Prvý menovaný dostať aj vo výhodnom 4,5kg balíku, v ktorom sú obsiahnuté tri príchute.

POPULÁRNE VÝROBKY:
Elite Whey (srvátkový proteín)
Elite Casein (kazeínový proteín)
100 % Cratine Micronized (kreatín)
ISO-100 (srvátkový proteín)
Elite Gourmet Protein (proteín)

Ak máte s výrobkami značky skúsenosti, podeľte sa s nami v komentároch.