Suplementy

Stojí táto značka za to? Ronnie Coleman

17. decembra 2014
Stojí táto značka za to? Ronnie Coleman
Človek je podozrievavý tvor a pokiaľ sa jedná o zdravie, mal by byť obozretný. Preto veľa ľudí váha, či si kúpiť doplnok výživy daného výrobcu alebo nie. Nevyznáte sa a neviete sa ani vy rozhodnúť? My sme prieskum urobili za vás.

Pri suplementoch platí, že nie je dôležité pozerať sa len na cenu, ale aj na zloženie. Taktiež je však pri nich dôležité všímať si výrobcu. V tejto časti nášho seriálu sa zameriame na výrobky pod značkou Ronnie Coleman Signature Series.

Ronnie Coleman Signature Series

Spoločnosť Ronnie Coleman Signature Series sa v priebehu krátkeho času stala obľúbenou značkou u ľudí zaoberajúcich sa kondičnou kulturistikou. Minule sme spomínali výrobky s pózou Arnolda Schwarzeneggera na obale, a tak sme si dnes vybrali túto značku, ktorá na svoje doplnky pre zmenu dáva podpis osemnásobného Mr. Olympia, Ronnieho Colemana.

Práve Coleman je majiteľom firmy, ktoré nie je prepojená na žiadnu inú spoločnosť, ako si mnohí v počiatkoch mysleli. Spoločnosť sa snaží sama produkovať najlepšie produkty a preto sa nesústredí na to, aby bola najlacnejšou značkou na trhu. To by negatívne ovplyvnilo kvalitu.

V spojení s firmou ešte nedošlo k žiadnej kontroverzii a z nejakého dôvodu je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v odvetví. Je to kvôli osobe Ronnieho Colemana? Čiastočne možno, ale veľkým dôvodom je aj kvalita produktov. To, čo máte na obale, to máte aj v ňom.

Produkty, z ktorých v popularite kraľuje proteín Pro-Antium, nájdete vo viac ako sto krajinách po celom svete. Nájdete ich aj na Slovensku.

POPULÁRNE VÝROBKY:
Pro-Antium (proteínový mix)
Myo-Blitz (predtréningová pumpa)
King Mass XL (gainer)
Resurrect PM (doplnok pre lepší spánok a regeneráciu)

Ak máte s výrobkami značky skúsenosti, podeľte sa s nami v komentároch.