InstagramFacebookYoutube
Pre ženy

Aké aktivity u žien priťahujú mužov najviac?

07. marca 2015
Aké aktivity u žien priťahujú mužov najviac?
Mnoho žien cvičí preto, aby sa cítili lepšie a aby boli atraktívne. Nie len pekné telo však zvyšuje vašu príťažlivosť u opačného pohlavia. U mužov rozhoduje o tom, či ste „sexy“ alebo nie, aj to, akým koníčkom sa venujete.

Chcete zvýšiť svoju príťažlivosť? Venujte sa aj naďalej cvičeniu. Mužov totiž najviac priťahujú ženy, ktoré svoj voľný čas venujú športovaniu. Platí to aj naopak. Ukázala to nedávna štúdia, ktorá skúmala, aké aktivity žien či mužov majú vplyv na príťažlivosť. Jej závery vám teraz prinášame.

Ak chcete zaujať muža aj niečím iným, ako cvičením či športovaním, potom môže vaša voľba padnúť na tancovanie, obliekanie sa v unikátnom štýle, fotenie, natáčanie videí, robenie zaujímavých účesov, hranie v divadle, spievanie, kreslenie, tvorbu dekoračných predmetov či vymýšľanie zaujímavých receptov. Tieto veci patria medzi tie najatraktívnejšie aktivity. Zaujme aj dobre načasovaná rozumná poznámka. Na rande prekvapte spontánnym výletom a máte vyhrané.

Článok pokračuje pod reklamou


Na druhú stranu, najmenej príťažlivé na ženách je, ak sa venujú programovaniu počítačových aplikácií. Mužov tiež príliš nelákajú aktivity, ktoré sa týkajú vedy, reklamy či písania. Za nepríťažlivé považuje vedenie denníka.

Štúdia v podstate len potvrdila staré stereotypy. Zapojilo sa do nej 815 Američanov, ktorí ešte nezložili štátne skúšky. Viedli ju pracovníci Pennsylvánskej univerzity a odpovede boli merané na škále od jedna do päť, pričom vyššie hodnotenia vyjadrovali vyššiu sexuálnu atraktivitu.

Poradie aktivít nebolo medzi oboma pohlaviami výrazne odlišné. To, čo priťahovalo mužov na ženách, priťahovalo aj ženy na mužoch. Platilo to aj naopak. Nemôžeme však nezabudnúť na to, aby sme podporili aj programátorky. Stupeň atraktivity záleží od mnohých iných faktoroch a takisto od osobnosti daného chlapa. Hlavu hore. Sebavedomie na atraktívnosti len pridáva.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist