SlovakFitness.sk

Kulturistika 15. 03. 2015

Aj austrálsky Arnold Classic sa stal doménou Jacksona

ikonka
Po tradičnom zahájení kulturistickej sezóny v americkom Columbuse, sa uskutočnil po týždňovej odmlke prvý ročník Arnold Classic Australia. Tak ako pred týždňom, aj tentokrát sa z prvenstva tešil skúsený Američan Dexter Jackson. Cenu si prevzal od samotného Arnolda Schwarzeneggera.

V Melbourne sa bojovalo o prémie vo výške 75 000 amerických dolárov a spomedzi 12 pretekárov boli najlepší tí, čo aj na klasickom Arnold Classic. Jackson vyhral aj napriek tomu, že nemal takú formu ako pred týždňom, no dlhá cesta sa prejavila aj na ostatných kulturistoch. V open kategórii kulturistiky sa na prvých troch miestach zopakovalo poradie spred siedmich dní. Druhý skončil Branch Warren a tretí Justin Compton.

Pre Jacksona bolo víťazstvo o to väčším zadosťučinením, že mal pri ceste do Austrálie problémy s vízami a do dejiska súťaže sa dostavil až v deň jej konania. V dolnej časti tela nebol taký vyrysovaný a zadržoval v nej trochu vody. Najväčším konkurentom mu bol Warren, ktorý mal takisto problémy s vodou v určitých partiách tela. Hoci bol mohutnejší, Jacksonova estetika opäť u rozhodcov vyhrala. Získal tak svoj 22. titul v profesionálnej kariére.

Ak by sa súťaže zúčastnil aj Cenrick McMillan, možno by bolo poradie rovnaké aj na ďalších pozíciách. Takto skončil štvrtý Evan Centopani, ktorý skončil v Ohiu piaty. Roelly Winklaar skončil šiesty a oproti minulému víkendu ho preskočil Brandon Curry.

Konečné poradie Arnold Classic Australia 2015:
1. Dexter Jackson, 2. Branch Warren, 3. Justin Compton, 4. Evan Centopani, 5. Brandon Curry, 6. Roelly Winklaar, 7. Ben Pakulski, 8. Toney Freeman, 9. Joshua Lenartowicz, 10. Cory Mathews, 11. Luke Schembri, 12. Sam Mohammad.V Melbourne súťažili aj ženy

Austrálsky Arnold Classic priniesol aj súťaže, ktoré boli lákavejšie pre oči mužského publika. Ženy súťažili v dvoch kategóriách. Figure vyhrala Camala Rodriguezová, ktorá triumfovala aj v Columbuse. Candice Keeneová a Candice Lewisová si na stupni víťazov vymenili pozície spred týždňa. V „ženskejšej“ kategórii Bikini nepotvrdila úlohu favoritky Ashley Kaltwasserová, ktorá skončila druhá za Janet Layugovou.

Poradie - kategória Figure:
1. Camala Rodriguez, 2. Candice Keene, 3. Candice Lewis, 4. Gennifer Strobo, 5. Latorya Watts, 6. Dana Ambrose, 7. Heather Dees, 8. Myra Rogers, 9. Amanda Doherty, 10. Larissa Reis, 11. Eliyan Lobez, 12. Asher Prior, 13. Rinnah Schmid, 14. Maria Garcia, 15. Tara Ramos.

Poradie - kategória Bikini:
1. Janet Layug, 2. Ashley Kaltwasser, 3. India Paulino, 4. Stephanie Mahoe, 5. Narmin Assria, 6. Summer Bernard, 7. Pollianna Moss, 8. Sheena Anderton, 9. Barbie Heng, 10. Jade Mackinnon, 11. Whitney Wiser, 12. Ebony Quince, 13. Amy Wright.

Kompletnú fotogalériu nájdete na stránkach Muscular Development.

Oznam: Od 2. júla do 2. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 3. septembra.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-legendy-xx-steve-reeves-a-jeho-trening-zo-starej-skolyTréning legendy XX. – Steve Reeves a jeho tréning zo starej školy trening-kulturistu-xxvii-lionel-beyeke-a-trening-nohTréning kulturistu XXVII. – Lionel Beyeke a tréning nôh trening-legendy-xix-toney-freeman-a-trening-rukTréning legendy XIX. – Toney Freeman a tréning rúktrening-kulturistu-xxv-dave-bautista-a-trening-hrudnikaTréning kulturistu XXV. – Dave Bautista a tréning hrudníka trening-legendy-xviii-lou-ferrigno-a-ramena-s-pazamiTréning legendy XVIII. – Lou Ferrigno a ramená s pažami
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Neprehliadnite
Najnovšie články
www.autodielyexpert.sk
Fitness diskusia
Databáza cvikov
E-knihy zadarmo!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2018 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist