Kulturistika

Účasť na Olympii si v Culver City vyslúžil McCarver

24. mája 2015

Menej známe mená, ale kulturisti, ktorí by v budúcnosti mohli dosiahnuť veľa. Tak by sa dala stručne charakterizovať štartová listiny California Pro. V sobotu sa v kalifornskom Culver City uskutočnila ďalšia profesionálna súťaž, v ktorej sa bojovalo aj o miestenku na Mr. Olympia.

Vyrovnaný boj desiatich borcov o pozvánku na najprestížnejšiu súťaž a finančnú odmenu vo výške 20 000 amerických dolárov nakoniec vyhral Dallas McCarver, ešte len dvadsaťštyriročný rodák z Tennessee. V sobotu sa pritom tešil z prvého profesionálneho víťazstva na svojej prvej profesionálnej súťaži!

Masívne paže, úzky pás a veľmi dobré nohy sa zaslúžili o to, že McCarver zdolal v boji o prvenstvo Firasa Saieda i rovesníka Brada Rowea. Teraz sa môže pripravovať na Olympiu, v ktorej síce nebude patriť ani k čiernym koňom, no bude mať možnosť predstaviť svoj talent celému svetu.

Poradie California Pro 2015:
1. Dallas McCarver, 2. Firas Saied, 3. Brad Rowe, 4. Grigori Atoyan, 5. An Nguyen, 6. Keith Williams, 7. Constantinos Demetriou, 8. Omar Deckard, 9. Mark Byers, 10. Adorthus Cherry.

Kompletnú fotogalériu nájdete na stránkach NPC News Online

V Culver City sa súťažilo len v mužskej kulturistike. Tá má už o týždeň na programe Arnold Classic Brasil v Rio de janeire. Aj sumár z tejto súťaže vám prinesieme v nasledujúcu nedeľu ráno.