SlovakFitness.sk

Tréning 01. 06. 2015

Osem skvelých výhod chudnutia

ikonka
Čo vám prináša chudnutie okrem lepšej postavy? Veľa vecí. Ak vás nedokáže motivovať len to, že vďaka nemu môžete vyzerať krajšie, potom si skúste zobrať k srdcu tieto skvelé výhody, ktoré z procesu spaľovanie nadbytočných tukov vyplývajú.

Chudnete tým, že si upravíte svoju stravu a žijete aktívnejší život – viac sa hýbete a cvičíte. Následkom chudnutia však nie je len fyzická zmena vášho tela. Vo vašom živote sa k lepšiemu zmení aj týchto osem vecí:

1. Budete šťastnejší - v živote zažijete viac zábavy, keď budete spokojní so svojím vzhľadom. Takisto vám to odkryje nové možnosti, ako sa zabaviť.

2. Budete mať veci pod kontrolou - minimálne sa tak budete cítiť. Keď totiž chudnete a zaznamenávate si svoje pokroky, získavate prospešný návyk a zároveň sa cítite byť organizovanejší.

3. Budete sebavedomejší - niet pochýb o tom, že zovňajšok hrá veľkú rolu v tom, akú mienku máme sami o sebe. Keď budete štíhlejší, budete aj sebavedomejší. Pobyt na kúpalisku v plavkách už nebude nočnou morou.

4. Budete stíhať vašim deťom - ak už máte deti, tak isto viete, že vám dajú zabrať. Niekedy sa pri nich poriadne zadychčíte. Tento problém odpadne, keď budete chudší a v lepšej kondícii.

5. Budete mať lepšiu koncentráciu - podľa výskumov majú dospelí ľudia s nadváhou a obezitou horšiu schopnosť sústrediť sa ako tí, ktorí majú váhu normálnu.

6. Budete sa lepšie obliekať - už nebudete môcť výber oblečenia obmedzovať na hranice vašej váhy. Budete si toho môcť kúpiť viac a budete si môcť dovoliť kúpiť odvážnejšie veci.

7. Budete lepšie spať - keď schudnete, budete mať aj lepší spánok. Možno dáte zbohom aj chrápaniu.

8. Bude sa vám ľahšie cvičiť - keď budete ľahší, budete robiť ľahšie zhyby, kľuky, drepy. Budete obratnejší pri športoch, nebude pre vás problém zabehnúť viac kilometrov. Vaša kondícia na tom bude lepšie a aj vaše kĺby vám poďakujú.

Ak vás trápi nadváha a túžite po týchto výhodách, niet lepšieho riešenia, ako schudnúť.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
trening-so-svihadlom-ktory-vas-bude-bavitTréning so švihadlom, ktorý vás bude baviťvas-trening-vas-moze-zabit-akoVáš tréning vás môže zabiť. Ako? styri-tvrdenia-o-drepoch-ktore-su-len-mytmiŠtyri tvrdenia o drepoch, ktoré sú len mýtmi preco-by-mali-dat-sancu-joge-aj-chlapiPrečo by mali dať šancu joge aj chlapi? pat-crossfit-treningov-ktore-mozete-robit-aj-domaPäť CrossFit tréningov, ktoré môžete robiť aj doma
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist