Motivácia 24. 12. 2018

Prajeme vám Šťastné a veselé Vianoce!

ikonka
Sme šťastní, že vás máme. A máme tu opäť aj Štedrý deň. Chceme ho využiť ako príležitosť na vyjadrenie vďaky za vaše návštevy a vašu priazeň. Samozrejme, všetkým čitateľom a priaznivcom SlovakFitness.sk chceme popriať aj Šťastné a veselé Vianoce. Užite si ich v kruhu najbližších.

Pod stromčekom si ľudia nachádzajú vianočné darčeky. My ich od vás dostávame každý deň v podobe vašich návštev a vernosti. Na oplátku sa snažíme každý deň prinášať obsah, ktorý by vám pomohol rásť po fyzickej i mentálnej stránke. Aby vám nič neuniklo ani v budúcnosti, uistite sa, že ste našim fanúšikom na Facebooku. Ak ním ste, aj za to vám patrí vďaka.

Vianoce sú pre väčšinu ľudí časom pokoja a rodinnej pohody. My sme sa vám celý rok pokúšali prinášať zaujímavé a poučné články. Veríme teda, že vám nebude vadiť, ak si v nasledujúcich dňoch užijeme trochu rodinnej pohody aj my.

Tento týždeň si síce vyložíme nohy a nebudeme vydávať nové články, ale už tradične ho venujeme prehľadu najpopulárnejších a najlepších článkov roka. Každý deň bude zameraný na inú rubriku, a tak nezabudnite aspoň jedným očkom pozrieť, či vám cez rok niečo zaujímavé neušlo. Články s novými informáciami potom prídu na rad opäť v novom roku, od 2. januára.

Ešte raz vám prajeme Šťastné a veselé Vianoce!

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist