SlovakFitness.sk

Motivácia 24. 12. 2018

Prajeme vám Šťastné a veselé Vianoce!

ikonka
Sme šťastní, že vás máme. A máme tu opäť aj Štedrý deň. Chceme ho využiť ako príležitosť na vyjadrenie vďaky za vaše návštevy a vašu priazeň. Samozrejme, všetkým čitateľom a priaznivcom SlovakFitness.sk chceme popriať aj Šťastné a veselé Vianoce. Užite si ich v kruhu najbližších.

Pod stromčekom si ľudia nachádzajú vianočné darčeky. My ich od vás dostávame každý deň v podobe vašich návštev a vernosti. Na oplátku sa snažíme každý deň prinášať obsah, ktorý by vám pomohol rásť po fyzickej i mentálnej stránke. Aby vám nič neuniklo ani v budúcnosti, uistite sa, že ste našim fanúšikom na Facebooku. Ak ním ste, aj za to vám patrí vďaka.

Vianoce sú pre väčšinu ľudí časom pokoja a rodinnej pohody. My sme sa vám celý rok pokúšali prinášať zaujímavé a poučné články. Veríme teda, že vám nebude vadiť, ak si v nasledujúcich dňoch užijeme trochu rodinnej pohody aj my.

Tento týždeň si síce vyložíme nohy a nebudeme vydávať nové články, ale už tradične ho venujeme prehľadu najpopulárnejších a najlepších článkov roka. Každý deň bude zameraný na inú rubriku, a tak nezabudnite aspoň jedným očkom pozrieť, či vám cez rok niečo zaujímavé neušlo. Články s novými informáciami potom prídu na rad opäť v novom roku, od 2. januára.

Ešte raz vám prajeme Šťastné a veselé Vianoce!

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
ako-si-udrzat-motivaciu-a-pokracovat-v-chudnutiAko si udržať motiváciu a pokračovať v chudnutí?uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-11-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (11. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-10-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (10. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-9-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (9. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-8-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (8. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist