Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 24. 03. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (12. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Princíp domino kociek vám pomôže naštartovať produktívny deň

Bojujete každé ráno s budíkom? Odkladáte ho, ležíte v posteli, a keď sa z nej konečne postavíte, tak sa cítite nemotivovane? Odzrkadlí sa to aj na vašej produktivite. Ak tomu chcete zabrániť, mohli by ste si skúsiť osvojiť princíp domino kociek.

Prečítajte si celý článok »

Ako si vybudovať značku v oblasti e-commerce?

Na internete je veľmi veľa e-shopov, a tak je práve značka tým, čo by vás mohlo v oblasti e-commerce odlíšiť od konkurencie. Dosiahnete to tým, že budete dosahovať pri svojom podnikaní nasledujúcich šesť vecí.

Prečítajte si celý článok »

Ste introvertom a chcete byť sociálnejší? Tieto 4 tipy vám pomôžu

Niekedy je ťažké vybalansovať introverziu s túžbou prepojiť sa viac s priateľmi a rodinou. Chcete byť v pohodlí vášho vlastného sveta, ale na druhú stranu máte s interakcie s druhými ľuďmi dobré pocity.

Prečítajte si celý článok »

Ako sa postarať o mozole?

Mozole sú známky tvrdej práce, ale kým u mužských rúk sa tolerujú, na ženách príliš atraktívne nie sú. Ktorá z nás by ich chcela dobrovoľne mať? A ich vznik je tým pravdepodobnejší, čím sme zapálenejšie do tréningu. Ako sa o ne postarať? Ako ich odstrániť?

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist