Motivácia 12. 05. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (19. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

8 tipov, vďaka ktorým začnete deň s väčším elánom

Chcete sa zaradiť medzi menšiu časť ľudí, ktorí svoj deň začínajú s nadšením a elánom? To je potešujúca ambícia. Odštartujte deň správne, šírte dobrú náladu a prekonávajte prekážky s úsmevom na tvári vďaka nasledujúcim tipom.

Prečítajte si celý článok »

Otázky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše životné ciele

Chcete dostať svoj život na tú správnu koľaj? Zhodnoťte si, na čom momentálne ste a zamerajte sa na to, čo potrebujete zlepšiť. Ako na to? Pomôže vám nasledujúci balík otázok rozdelených do niekoľkých kľúčových oblastí.

Prečítajte si celý článok »

Čaká vás veľké vyjednávanie? Urobte pred ním týchto 5 vecí

Čaká vás veľké rokovanie o vyššom platu, o povýšení, o obchodnej spolupráci, o predaji? Umenie vyjednávania je jednou z najcennejších zručností, ktoré podnikateľ a manažér môže mať. Hodí sa pritom aj pre bežných ľudí.

Prečítajte si celý článok »

Zabudnite na stoličku: Čo sa stane, keď začneme pracovať v stoji?

Príliš dlhé sedenie môže byť škodlivé pre vaše zdravie. Mnoho štúdií potvrdilo, že zvyšuje riziká ochorení, ako sú cukrovka, vysoký krvný tlak, obezita či dokonca rakovina. Vplyv moderného životného štýlu sa však znásobuje u tých, ktorí musia sedieť v práci.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Oznam: Od 1. júla do 1. septembra vám budeme v letnom režime prinášať články, ktoré sme publikovali pred rokmi, ale boli už zabudnuté. Úplne nové články prídu na rad opäť od 2. septembra.

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

O čom píše Úspech.MNE.sk?

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku


Streftec - Webdesign & Media

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk
TOPlist