Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 04. 08. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (31. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

7 tipov od psychológov, ktoré vám zvýšia motiváciu

Máte problém udržať si v práci motiváciu? Pre úspech v akomkoľvek profesionálnom prostredí je dôležitá. Ak si ju chcete zvýšiť, mohlo by vám pomôcť nasledujúcich sedem tipov, ktoré sú podporené vedeckou psychológiou.

Prečítajte si celý článok »

Ako žiť lepšie s málom peňazí? Tieto tipy vám pomôžu

Ak zarábate málo peňazí, šanca je, že po uhradení všetkých nákladov na život vám nezostáva toho veľa na vedenie dobrého, zábavného života. Stačí však zmeniť myslenie a môžete si aj pri nízkom rozpočte užívať plnohodnotný život.

Prečítajte si celý článok »

Ako investovať do svojej budúcnosti?

Ak budete žiť zo dňa na deň bez žiadnych cieľov a ambícii, povediete priemerný život. Ak však chcete odžiť úspešný život, mali by ste sa snažiť o svoj rast. A to je dôvod, prečo by ste mali do seba investovať.

Prečítajte si celý článok »

Predchádzajte zubnému kazu týmito jedlami

Saláma ako zdravé jedlo? To by vám zrejme ani na um neprišlo. Verte či nie, aj ona má svoj význam po zdravotnej stránke. Pomáha bojovať proti zubným kazom. A existuje ešte niekoľko prekvapivých jedál, ktoré majú podobnú schopnosť.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist