Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 08. 09. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (36. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Nestarnúce princípy, ktoré vás dovedú k vytúženým výsledkom

Aby ste v súčasnosti získali v živote náskok, potrebujete sa neustále zlepšovať. Napriek tomu, že váš život je neustále v pohybe a vyvíja sa dynamicky, existujú princípy, ktoré stoja nemenné. Princípy, ktoré vedú k dosiahnutiu vytúžených výsledkov.

Prečítajte si celý článok »

8 tipov pre úspech malých podnikateľov

Malí podnikatelia to nemajú ľahké. Konkurencie je veľká, životnosť ich podnikov neistá. Chcete si zarobiť na dobrý život a viesť úspešný biznis? Prinášame vám osem tipov, ktoré vám k takému úspechu pomôžu.

Prečítajte si celý článok »

Čo robiť, ak ste urobili zlé rozhodnutie?

Čo som to urobil? Prečo som to urobil? Aj tieto otázky človeku prídu na um, keď sa dopustí zlého rozhodnutia. Ako sa zachovať v takej situácii?

Prečítajte si celý článok »

Čítate počas kardia? Možno robíte chybu

Jednou z populárnych alternatív kardiovaskulárneho tréningu je využívanie stacionárneho bicykla. Mnoho ľudí si čas na ňom kráti čítaním časopisov, novín alebo kníh. A hoci časti cvičencov to neprekáža, niektorí si myslia, že je to kontraproduktívne. Kde sa skrýva pravda?

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist