Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 08. 09. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (36. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Nestarnúce princípy, ktoré vás dovedú k vytúženým výsledkom

Aby ste v súčasnosti získali v živote náskok, potrebujete sa neustále zlepšovať. Napriek tomu, že váš život je neustále v pohybe a vyvíja sa dynamicky, existujú princípy, ktoré stoja nemenné. Princípy, ktoré vedú k dosiahnutiu vytúžených výsledkov.

Prečítajte si celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


8 tipov pre úspech malých podnikateľov

Malí podnikatelia to nemajú ľahké. Konkurencie je veľká, životnosť ich podnikov neistá. Chcete si zarobiť na dobrý život a viesť úspešný biznis? Prinášame vám osem tipov, ktoré vám k takému úspechu pomôžu.

Prečítajte si celý článok »

Čo robiť, ak ste urobili zlé rozhodnutie?

Čo som to urobil? Prečo som to urobil? Aj tieto otázky človeku prídu na um, keď sa dopustí zlého rozhodnutia. Ako sa zachovať v takej situácii?

Prečítajte si celý článok »

Čítate počas kardia? Možno robíte chybu

Jednou z populárnych alternatív kardiovaskulárneho tréningu je využívanie stacionárneho bicykla. Mnoho ľudí si čas na ňom kráti čítaním časopisov, novín alebo kníh. A hoci časti cvičencov to neprekáža, niektorí si myslia, že je to kontraproduktívne. Kde sa skrýva pravda?

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk TOPlist