Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Motivácia 17. 11. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (46/2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

10 spôsobov, ako zo svojho dňa získať maximum

Každý deň je dar, a tak musíte vstať a vyťažiť z neho maximum. Ak si nie ste istí, ako to urobiť, Samantha Kellgrenová prináša desať spôsobov, ktoré vám v tom pomôžu.

Prečítajte si celý článok »

Článok pokračuje pod reklamou


Kedy je pre váš biznis dobré povedať nie?

Pri podnikaní často hovoríme áno príležitostiam rásť a propagovať sa na trhu. Úspešní podnikatelia sa však musia naučiť hovoriť často aj nie, aby chránili svoju energiu, čas a zdroje. Kedy je pre vás výhodnejšie odpovedať záporne?

Prečítajte si celý článok »

Prečo sa váš partner od vás odťahuje?

Chová sa váš partner z ničoho nič, akoby ste boli tým posledným, na čo pomyslí? Nemusíte hneď panikáriť. Je niekoľko dôvodov, prečo sa muži aj ženy od svojich partnerov odťahujú a nie všetky z nich sú zlé.

Prečítajte si celý článok »

Takto naštartujete svoj metabolizmus

Máte problém s pomalým metabolizmom a zdá sa vám, že preň nemôžete schudnúť? Dobrou správou je, že metabolizmus nie je pevne daný a dá sa s ním narábať. V dnešnom článku vám prinesieme spôsoby, ako ho zvýšiť a tým pádom podporiť vašu snahu schudnúť.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk TOPlist