Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Motivácia 17. 11. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (46/2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

10 spôsobov, ako zo svojho dňa získať maximum

Každý deň je dar, a tak musíte vstať a vyťažiť z neho maximum. Ak si nie ste istí, ako to urobiť, Samantha Kellgrenová prináša desať spôsobov, ktoré vám v tom pomôžu.

Prečítajte si celý článok »

Kedy je pre váš biznis dobré povedať nie?

Pri podnikaní často hovoríme áno príležitostiam rásť a propagovať sa na trhu. Úspešní podnikatelia sa však musia naučiť hovoriť často aj nie, aby chránili svoju energiu, čas a zdroje. Kedy je pre vás výhodnejšie odpovedať záporne?

Prečítajte si celý článok »

Prečo sa váš partner od vás odťahuje?

Chová sa váš partner z ničoho nič, akoby ste boli tým posledným, na čo pomyslí? Nemusíte hneď panikáriť. Je niekoľko dôvodov, prečo sa muži aj ženy od svojich partnerov odťahujú a nie všetky z nich sú zlé.

Prečítajte si celý článok »

Takto naštartujete svoj metabolizmus

Máte problém s pomalým metabolizmom a zdá sa vám, že preň nemôžete schudnúť? Dobrou správou je, že metabolizmus nie je pevne daný a dá sa s ním narábať. V dnešnom článku vám prinesieme spôsoby, ako ho zvýšiť a tým pádom podporiť vašu snahu schudnúť.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist