Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Zaujímavosti 22. 03. 2020

Tri aplikácie, ktoré vám skutočne pomôžu schudnúť

ikonka
V súčasnosti existujú aplikácie už snáď na všetko. Tak prečo ich vo svoj prospech nevyužiť aj pri chudnutí?

Chudnutie je populárnou témou aj pre tvorcov mobilných aplikácií. Pre neznalých tak môže byť problémom vybrať si na prvý či druhýkrát tú správnu. Výber sa vám však pokúsime uľahčiť. Odporučiť vám môžeme tieto tri aplikácie:

1. MyFitnessPal
Známa aplikácia MyFitnessPal je dostupná pre produkty od Applu, aj pre zariadenia využívajúci operačný systém Android. Základná verzia je zadarmo. Hlavným princípom aplikácie je počítanie vášho kalorického príjmu a kalorického výdaju tak, aby ste sa udržovali v kalorickom deficite a pokračovali v chudnutí. Nad ostatnými aplikáciami má výhodu v tom, že sa stará aj o to, aby ste jedli zdravo – počíta všetky živiny a upozorňuje vás, ak nejakú živinu neprijímate v dostatočnej miere. Taktiež je možné aplikáciu prepojiť s inými aplikáciami zaznamenávajúcimi vaše tréningové pokroky, aby maximalizovala potenciál dosiahnutia vášho cieľa. Výhodou sú milióny receptov, ku ktorým môžete pridávať aj vlastné.

2. Lose It!
Opäť aplikácia, ktorú podporujú aj zariadenia iOS, aj zariadenia s Androidom. Ponúka verziu zadarmo i prémiovú s ročným predplatným. Ide o ľahko použiteľný počítať kalórií a záznamník vašich tréningov, vďaka čomu získavate komplexný prehľad o vašom snažení. Taktiež si však môžete stanovovať denný „kalorický rozpočet“. Aplikácia vám umožňuje aj odfotiť si jedlo alebo čiarový kód potraviny namiesto toho, aby ste ho vypisovali. Tým pádom je jej využívanie ľahšie a pravdepodobnosť, že pri nej zotrváte rastie. Pre spestrenie ponúka rôzne výzvy a učí vás o vašich zvykoch. Ponúka aj recepty a tréningové plány.

3. SparkPeople
V tomto prípade ide o aplikáciu, ktorá je k dispozícii zadarmo nie len pre iOs a Android, ale aj pre používateľov ostatných operačných systémov cez svoju webovú verziu. Ponúka vám komplexný prehľad o vašom príjme i výdaji energie. Okrem zaznamenávanie príjmu jedál a vody, zaznamenáva aj vaše tréningy. Obsahuje viac ako pol milióny zdravých receptov, demonštrácie cvikov na videu. Okrem toho však ponúka aj články o výžive i cvičení. K dispozícii je aj e-shop, či podporné skupiny v rámci komunity. V nej sú aj experti, ktorí vám môžu poradiť s vašim problémom. Za poplatok toho môžete získať ešte viac.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist