InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Motivačná hudba: Survivor – Eye Of The Tiger

15. júla 2013
Motivačná hudba: Survivor – Eye Of The Tiger
Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

4. Survivor – Eye Of The Tiger

Až na štvrtú časť sme si nechali motivačnú klasiku vhodnú pre každý typ tréning – Eye Of The Tiger od americkej rockovej skupiny Survivor. „Oko tigra“ je snáď najpopulárnejšou pesničkou na motivovanie pred tréningom a preslávil ju film Rocky, do ktorého si jej vytvorenie vyžiadal Sylvester Stallone. Nakoniec dobila aj hitparády a stala sa jedným z najpredávanejších singlov. Teraz je tu pre vás, aby vás doviedla k poctivému tréningu a pokrokom.Nezabudnite na minulú časť: Motivačná hudba: Metallica - Master of PuppetsZdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist