InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Motivačná hudba: LL Cool J – Mama Said Knock You Out

29. júla 2013
Motivačná hudba: LL Cool J – Mama Said Knock You Out
Hudba je skvelým nástrojom, ako zvýšiť svoju motiváciu a počas tréningu zo seba dostať maximum. Preto sme sa rozhodli každý druhý pondelok prinášať vám jednu pesničku, ktorú môžete zaradiť do svojho tréningového mixu.

5. LL Cool J – Mama Said Knock You Out

Hoci rapper LL Cool J mieril slova svojho „songu“ kritikom, ktorí tvrdili, že už nie je to, čo býval, stala sa z jeho pesničky jedná z najhranejších skladieb v posilňovniach. Agresívny rap a stabilný rytmus z vás urobia takého bojovníka, ako sa samotný umelec prezentoval vo videoklipe, v ktorom stál pod mikrofónom v boxerskom ringu.Nezabudnite na minulú časť: Motivačná hudba: Survivor – Eye Of The TigerZdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist