Naše ďalšie weby: NHL KHL Osobný rozvoj
 
 
 
 
Reklama:
Tréning 09. 08. 2013

Fitness fakty: Cvičenie dodáva energiu

Každý druhý piatok sa spolu na SlovakFitness.sk stretávať so seriálom, ktorý prezentuje skutočné fakty v oblasti cvičenia, výživy a suplementácie. Dnes prišiel čas pre jeho ďalšiu časť.

Fakt:

Cvičenie dodáva energiu

Prečo je to tak:

Ak vás trápi často únava, väčšinou sa rozhodnete si zdriemnuť. vedci však zistili, že lepším spôsobom pre povzbudenie úrovne vašej energie je cvičenie alebo aktívny pohyb. Taká prechádzka urobí viac pre vaše zdravie a budete sa po nej cítiť ako znovuzrodení.

Aj pravidelné cvičenie je spojené s dlhodobým nárastom energie. Preto aj mnoho úspešných ľudí pravidelne každé ráno beháva alebo cvičí. Cítia sa totiž lepšie a nabití energiou vstupujú do svojho dňa. Vedľajším produktom ich snahy je aj lepšie zdravie a kondícia. Ak sa po cvičení cítite unavenejší, je to znak toho, že niečo nie je v poriadku. Ak netrénujete intenzívne trebárs aj so súťažnými ambíciami, potom možno zanedbávate príjem vody, ste pretrénovaní alebo potrebujete navštíviť doktora.

Ďalšia časť vyjde o dva týždne. Nečítali ste tú poslednú?
Prečítajte si ju teraz: Fitness fakty: Dehydratácia znižuje silu svalov


Pomôžte nám:
Vadí vám niečo na našom webe? Všimli ste si technickú chybu? Chceli by ste niečo vylepšiť?   Dajte nám vedieť »

Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Môže sa hodiť: 
Sprievodca výberom tréningového plánu »

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku
© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk TOPlist