InstagramFacebookYoutube
Tréning

Letný tip: Zlepšite svoje výsledky pomocou HIIT

4. 7. 2022
Letný tip: Zlepšite svoje výsledky pomocou HIIT
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Zlepšite svoje výsledky pomocou HIIT

Vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT) spáli množstvo kalórií za relatívne krátky čas. Je efektívnejší ako kardio v miernej intenzite. Vyskúšajte napríklad tabatu. Tá kombinuje 20-sekundové intervaly intenzívnej cvičebnej aktivity s 10-sekundovými intervalmi oddychu. Dokopy pri nej cvičíte len 4 minúty, ale kalórie budete páliť aj niekoľko hodín po docvičení.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist