InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Letný tip: K úspechom pri cvičení vám pomôžu aj samolepiace lístky

14. 7. 2022
Letný tip: K úspechom pri cvičení vám pomôžu aj samolepiace lístky
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

K úspechom pri cvičení vám pomôžu aj samolepiace lístky

Potrebujete motiváciu na to, aby ste nevynechávali tréningy, udržali svoju stravu čistú a vybudovali si nový zvyk? Pripomeňte si svoje dôvody a obľúbené inšpiratívne citáty tak, že si ich napíšete na samolepiace lístky a následne rozmiestnite všade, kam pravidelne chodíte – na zrkadlo v kúpeľni, na chladničku, na palubnú dosku auta, na počítačový monitor a podobne.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist