InstagramFacebookYoutube
Výživa

Letný tip: Uvedomte si, že každé jedlo má pre vás nejaký význam

28. 7. 2022
Letný tip: Uvedomte si, že každé jedlo má pre vás nejaký význam
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Uvedomte si, že každé jedlo má pre vás nejaký význam

Všetko, čo skonzumujete, by vám malo priniesť nejakú významnú nutričnú hodnotu. Aj pri jedení chcete byť efektívni a získať čo najviac pozitívneho za čo najnižšiu cenu. Každý pokrm má pre vaše telo nejaký význam, nejako naň vplýva. Ak ho chcete mať zdravé a silné, doprajte mu všetky potrebné živiny, aby fungovalo optimálne a aby ste mali dostatok energie na cvičenie. Nemyslíte pritom len na bielkoviny, sacharidy a zdravé tuky, ale aj na vlákninu, vitamíny a minerály.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist