InstagramFacebookYoutube
Výživa

Letný tip: Zjedzte „dúhu“ pre lepšie zdravie a menej kíl na váhe

15. 8. 2022
Letný tip: Zjedzte „dúhu“ pre lepšie zdravie a menej kíl na váhe
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Zjedzte „dúhu“ pre lepšie zdravie a menej kíl na váhe

Aby ste boli zdraví a udržali si telo v dobrej kondícii, jedávajte jedlá, ktoré sú čo najbližšie k svojmu prírodnému stavu ako je to možné. Voľte ovocie a zeleninu celého spektra farieb dúhy. Vyhýbajte sa spracovaným potravinám, ktoré majú niekoľko negatívnych vplyvov. Vo všeobecnosti platí, že čím menej ingrediencií jedlo má, tým je lepšie. Pohľad na zadnú časť etikety vám teda prezradí veľa. V ideálnom prípade by však vaše jedlá nemali mať potrebu etikety.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist