InstagramFacebookYoutube
Výživa

Letný tip: Majte po ruke zdravé snacky

31. 8. 2022
Letný tip: Majte po ruke zdravé snacky
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Majte po ruke zdravé snacky

Buďte pripravení na situáciu, keď na vás príde neudržateľný hlad. Pripravte si na dosah zdravé drobné pokrmy, ktoré vás pomôžu zasýtiť, ktoré neobsahujú veľa jednoduchých sacharidov a kalórií. Majte ich po ruke doma, v práci/škole, v aute, kabelke či aktovke. Skrátka, aby ste ich mali vždy po ruke, keď vás premôže chuť do jedla.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist