Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:

Výživový tip: Cvičte pred obedom alebo večerou

03. 09. 2013
Každý druhý utorok vám pravidelne prinášame jeden tip, ktorý vám pomôže k dosahovaniu vašich fitness cieľov v oblasti výživy a suplementácie.

TIP: Cvičte pred obedom alebo večerou

Každý dobré vie, že jedlo po tréningu je veľmi dôležité. Ale aj samotný tréning je prospešný pri spracovaní skonzumovaného jedla. Preto sa aj odporúča trénovať v období pred obedom alebo večerou.

Ak tak urobíte, jedlá budú pôsobiť sýtejšie a podľa britských vedcov to bude viesť k tomu, že v priebehu dňa prijmete celkovo menšie množstvo kalórií. To podporuje chudnutie. Trénovať pred hlavným jedlom je však prospešné aj v čase, kedy sa snažíte nabrať svalovú hmotu. Po tréningu budete mať lepšiu glukózovú toleranciu a inzulínovú senzitivitu. Do hodiny tak jedlo telo lepšie spracuje.

Ďalšia časť vyjde o dva týždne. Nečítali ste tú poslednú?
Prečítajte si ju teraz: Výživový tip: Ani pri chudnutí nevynechávajte raňajky
Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Sme aj na Instagrame
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2021 SlovakFitness.sk TOPlist