InstagramFacebookYoutube
Kulturistika

Koho tipuje do finále Olympie Ronnie Coleman?

26. septembra 2013
Koho tipuje do finále Olympie Ronnie Coleman?
Najúspešnejším kulturistom histórie súťaže Mr. Olympia je Ronnie Coleman. Osemnásobný držiteľ Sandowovej sošky veľmi vzácne robí nejaké predpovede, no tento rok pre bodybuilding.com vybral aspoň finalistov.

Jeho obľúbencom zo zúčastnených kulturistov je Shawn Rhoden, ktoré tipuje do prvej šestky. V nej nebudú pochopiteľne chýbať ani Phil Heath, Jay Cutler či Kai Greene. Dexter Jackson a nováčik Mamdouh Elssbiay sú jeho zostávajúce voľby.

Pri obhajcovi titulu, Heathovi, uvažuje, ako by ešte mohol vylepšiť svoju formu z vlaňajška, ktorá bola na hrane jeho maxima. Tento rok by podľa neho mohol jeho pozíciu ešte viac ohrozovať Greene, ak by zlepšil svoj chrbát a prišiel v dobrej fazóne. Pri Cutlerovi bol síce spočiatku skeptický, no od štvornásobného víťaza očakáva, že ak príde aspoň vo forme blízkej jeho vrcholu, tak bude mať šancu zaútočiť na popredné miesta.

Článok pokračuje pod reklamou


Veľmi ho však zaujal Egypťan Elssbiay, okolo ktorého je veľa šumu od jeho triumfu na New York Pro. Colemanovi sa páči, no poznamenáva, že ešte nikdy nestal na pódiu popri svetovej špičke. Napriek tomu špekuluje, či by nemohol v Las Vegas šokovať svet kulturistiky.

Neprehliadnite:
V Las Vegas sa rozdá milión dolárov + účastníci a harmonogram
O titul Mr. Olympia zabojujú aj traja predošlí víťazi!


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist