Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Kulturistika 08. 08. 2014

Tampa Pro - posledná nádej kvalifikovať sa na Olympiu

ikonka
Profesionálni kulturisti majú pred sebou poslednú možnosť kvalifikovať sa na jubilejný 50. ročník Mr. Olympia. Počas tohto víkendu sa na Floride uskutoční podujatie PBW Tampa Pro, na ktorom sa bude súťažiť v oboch hlavných kategóriách profesionálnej mužskej kulturistiky.

Divákov bude lákať najmä otvorená kategória, do ktorej sa zapoja pretekári z minulotýždňového Golden State Grand Prix, ktorých doplní aj niekoľko ďalších zvučných mien. S ambíciou vyhrať do Tampy prišiel aj Victor Martinez, ktorý stále nemá v rukách účasť na Olympii. Do súťaže je oficiálne prihlásených 22 kulturistov, vrátane Williama Bonaca, ktorý vyhral minulý týždeň v Sacramente a zaistil si pozvánku do Las Vegas.

Ešte viac „tiel“ uvidíme v kategórii do 212 libier, ktorej kulturisti sa do akcie vrátia po mesačnej pauze. V Tampe si zasúťažia aj ženské kulturistky. Ženy budú čakať aj súťaže vo fitness, figure, bikini a physique. Vo physique si zasúťažia aj muži.

Štartovacia listina kulturistov – kategória open:
Baito Abbaspour, Pablo Ayala Zayas, Mohamed Ali Bannout, Jeff Beckham, William Bonac, Max Charles, Constantinos Demetriou, Lloyd Dollar, Stephen Frazier, Timmy Gaillard, Kenneth Jackson, Rafael Jaramillo, Manuel Lomeli, Victor Martinez, Alexandre Nataf, An Nguyen, Julius Page, Manuel Romero, Jonathan Rowe, Ben White, Bill Wilmore, Robert Youells.

Štartovacia listina kulturistov – kategória do 212 libier:
John Arendsz, Ray Arde, Thomas Benagli, Alejandro Cambronero, Marco Cardona, Pierre Chamoun, Gilmar De Souza Silva, Derik Farnsworth, Wendell Floyd, Darron Glenn, Tricky Jackson, Jocelyn Jean, Emro Karadjuzovic, Derek Leverant, Daron Lytle, Milton Martinez, Cory Mathews, Fernando Noronha Almeida, Anthony Paitaris, Luis Santa, Steve Silverman, Rixio Tapia, Marvin Ward, Hidetada Yamagishi.


Program PBW Championship 2014

Piatok 8. augusta
Mužská kulturistika – do 212 libier (víťaz získa 3 000 USD)
Ženská kulturistika (víťazka získa 4 000 USD)
Fitness (víťazka získa 3 000 USD)
Physique – muži (víťaz získa 1 750 USD)

Sobota 9. augusta
Mužská kulturistika – open (víťaz získa 10 000 USD)
Bikini (víťazka získa 2 500 USD)
Physique – ženy (víťazka získa 1 750 USD)
Figure (víťazka získa 3 000 USD)

Výsledky prinesieme na SlovakFitness.sk.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist