InstagramFacebookYoutube
Výživa

Recept: Banánovo-jablkové sušienky s čerešňami

04. augusta 2017
Recept: Banánovo-jablkové sušienky s čerešňami
Ak máte radi sušienky a chceli by ste si pripraviť ich zdravú alternatívu, predstavujeme vám recept na banánovo-jablkové sušienky s čerešňami, prostredníctvom ktorého si pripravíte asi 36 chutných sušienok bez cukru.

Info o recepte

Ingrediencie:

 | 3 ošúpané banány
| 2 šálky ovsených vločiek
| 1/3 šálky (hustej) jablkovej šťavy
| 1 čajová lyžička vanilkového extraktu
| 1 polievková lyžica ľanových semiačok
| 1/2 šálky sušených čerešní

Článok pokračuje pod reklamou


Postup prípravy receptu:

1. Predhrejeme si rúru na 180 stupňov celzia.

2. Pomocou vidličky si v nádobe roztlačíme banány na kašu. Vmiešame do nej ovsené vločky, jablčnú šťavu, sušené čerešne, semiačka a vanilkový extrakt. Poriadne premiešame.

3. Nachystáme si pekáč, na ktorý dáme papier na pečenie a naň pomocou polievkovej lyžice urobíme z výslednej hmoty kruhové kôpky. Plech strčíme do rozohriatej rúry a necháme piecť 15-20 minút.

Letný režim, pôvodne z : 28.3.2013.


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2023 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist