Náš Instagram NHL KHL Osobný rozvoj
Vyhľadávanie MENU
 
 
Reklama:
Kulturistika 16. 09. 2014

V Las Vegas aj dve Slovenky + účastníci, odmeny a harmonogram

ikonka
Už v piatok sa začne program Olympia Weekend 2014, ktorý bude aj tento rok predstavením toho najlepšieho, čo medzi profesionálmi federácia IFBB ponúka. Vrcholom bude 50. ročník Mr. Olympie, ale súťažiť o lákavé výhry sa bude aj v iných kategóriách.

Do amerického Las Vegas zavíta špička z celého sveta a nás môže tešiť, že na súťažiach bude mať zastúpenie aj Slovensko. Postarajú sa o to dve pekné ženy, Natália Revajová Lenartová, ktorá bude súťažiť v kategorii figure, a Nikola Weisterová, ktorá skúsi šťastie v kategórii bikini.Účastníci Olympia Weekend 2014

Mr. Olympia: Branch Warren, Cedric McMillan, Dennis Wolf, Dexter Jackson, Fred Smalls, Ibrahim Fahim, Johnnie Jackson, Jojo Ntiforo, Jon Delarosa, Juan Morel, Kai Greene, Lionel Beyeke, Mamdouh Elssbiay, Phil Heath, Roelly Winklaar, Shawn Rhoden, Steve Kuclo, Victor Martinez, William Bonac.

Olympia 212 Showdown: Aaron Clark, Ahmad Ahmad, Baito Abbaspour, Charles Dixon, David Henry, Eduardo Correa, Guy Cisternino, Hidetada Yamagishi, James Flex Lewis, Jose Raymond, Kevin English, Mark Dugdale, Mboya Edwards, Raul Carrasco, Sami Al Haddad.

Ms. Olympia (kulturistika žien): Alana Shipp, Alina Popa, Anne Freitas, Brigita Brezovac, Christine Envall, Debi Laszewski, Iris Kyle, Jennifer Sedia, Lisa Giesbrecht, Margie Martin, Maria Rita Bello, Sheila Bleck, Simone Oliveira, Yaxeni Oriquen.

Fitness Olympia: Adela Garcia, Amanda Hatfield, Bethany Cisternino, Danielle Ruban, Fiona Harris, Marta Aguiar, Myriam Capes, Oksana Grishina, Regiane Da Silva, Somkina Liudmila, Tanji Johnson, Trish Warren, Whitney Jones.

Figure Olympia: Alicia Coates, Allison Frahn, Andrea Calhoun, Ann Titone, Camala Rodriguez, Candice Keene, Candice Lewis, Cydney Gillon, Dana Ambrose, Gennifer Strobo, Jessica Graham, Julie Mayer, Karina Grau, Krista Dunn, Latorya Watts, Natália Revajová Lenartová, Nicole Wilkins, Sasha Brown, Wendy Fortino, Zsuzsana Toldi.

Bikini Olympia: Amanda Latona, Angela Marquez, Ashley Kaltwasser, Brittany Taylor, Candice Conroy, Christie Marquez, Christina Strom Fjaere, Crystal Matthews, Dayna Maleton, India Paulino, Janet Layug, Jenee Leger, Jennifer Andrews, Jessica Arevalo, Kelsie Clark, Lacey Deluca, Narmin Assria, Nathalia Melo, Nikola Weiterová, Noemi Olah, Noy Alexander, Sandi Forsythe, Sarah LeBlanc, Stacey Alexander, Stephanie Mahoe, Tawna Eubanks, Taylor Metheny, Vladimira Krasova, Yeshaira Robles.

Olympia Women’s Physique Showdown: Dana Linn Bailey, Frances Mendez, Heather Grace, Jacklyn Sutton-Abrams, Jennifer Robinson, Jillian Reville, Juliana Malacarne, Karin Hobbs, Karina Nascimento, LaDrissa Bonivel, Leila Thompson, Mindi O'Brien, Nathalie Falk, Olga Beliakova, Patricia Mello, Rachel Baker, Roxie Beckles, Sabrina Taylor, Samantha Hill, Sandra Lombardo, Sara Hurrle, Tamee Marie, Toni West, Tycie Coppett.

Olympia Men’s Physique Showdown: Anton Antipov, Arya Saffaie, Felipe Franco, German Pacheco, Jason Poston, Jeff Seid, Jeremy Buendia, Jonathan Sebastian, Mark Anthony Wingson, Matt Acton, Matt Christianer, Michael Anderson, Sadik Hadzovic, Steve Cook, Tonnell Rodrigue, Tory Woodward, Tyler Anderson, Xavisus Gayden.O čo sa súťaží?

Minulý rok sa po prvýkrát výška prémii dostala na jeden milión amerických dolárov. Túto magickú sumu organizátori v tomto roku prekonajú a úspešným súťažiacim prerozdelia dokopy rekordného 1,1 milióna amerických dolárov. Najväčšia suma peňazí tradične smeruje do kráľovskej disciplíny – open kategórie kulturistiky mužov.

Harmonogram a priamy prenos

V Orleans Hotel začne program Olympia Weekendu už vo štvrtok, kedy je naplánovaná tlačová konferencia kategórie Mr. Olympia. Návštevníci priamo v Las Vegas budú mať po nej šancu stretnúť sa osobne aj so súťažiacimi.

V piatok začne aj výstava Olympia Expo, ale čo je podstatné, začne sa súťažiť. Na programe semifinálové kolá všetkých kategórií s výnimkou Olympia 212 Showdown a kategórie physique mužov. Spoznáme aj mená prvých víťazov, keďže sú na pláne finále kategórií fitness, bikini a ženskej kulturistiky.

Vrchol súťaže prinesie sobota, kedy sa uskutočnia semifinále kategórie do 212 libier, physique mužov. V rovnaký deň sa dozvieme aj víťazov týchto kategórii, rovnako ako aj kategórii physique žien, figure a na samý záver príde finále Mr. Olympie.

Priamy prenos
Okrem toho, že sa organizátorom podarilo vrchol ročníka dostať do celonárodnej americkej televízie NBC Sports, budú mať fanúšikovia možnosť sledovať podujatie na webe. Súťaže budete môcť sledovať aj vy tradične na webe Bodybuilding.com a tak ako býva zvykom, prenos bude bezplatný. Piatkové finálové kola a semifinále Mr. Olympie sa budú vysielať od 3:30 v sobotu ráno. Na druhý deň v tom istom čase budete môcť sledovať aj finále zvyšných kategórií, vrátane vyvrcholenia Mr. Olympia.

Priamy prenos Mr. Olympia (externý odkaz)

Neprehliadnite:
Akých bolo 50 rokov v histórii Mr. Olympia?

V nasledujúcich dňoch vám prinesieme prehľad favoritov, predstavíme vám popredných kulturistov sveta, ich ambície a cez víkend nezabudneme na čerstvé sumáre zo súťaží. Sledujte SlovakFitness.sk na Facebooku a o nič neprídete.

Letný režim so „zabudnutými“ článkami končí 31. augusta. Potom prídu opäť na rad úplne nové články.


Zdieľaj na FB  Zdieľať na FB Nahlásiť chybu  Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:

Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
E-knihy zadarmoKontaktReklamaCookies a os. údaje
Nájdete nás aj na Facebooku Nájdete nás aj na Instagrame
© 2013 - 2020 SlovakFitness.sk TOPlist