Motivácia

Páliť tuky sa dá aj pri bežných aktivitách!

22. júla 2020
Páliť tuky sa dá aj pri bežných aktivitách!
Je jasné, že aj bežnými aktivitami v našom živote čerpáme zo zásob našej energie. Ak chcete schudnúť, aj bežné aktivity vám tak môžu pomôcť. A možno, ak sa vám práve niečo nechce urobiť, ale budete vedieť, že vďaka tomu aj schudnete, nakoniec to urobíte.

V tomto článku vám prinášame prehľad aktivít, s ktorými behom 30 minút spálite značné množstvo kalórií bez toho, aby ste navštívili posilňovňu alebo obuli tenisky a rozhodli sa behať pri východe slnka či inak športovať.

1. CHOĎTE PEŠO DO PRÁCE

Približný počet spálených kalórií: 95

12. UMYTE SI AUTO
Približný počet spálených kalórií: 200

Nezabúdajte na to, že sa v živote stretnete veľakrát s rozhodnutiami, kedy si môžete vybrať ľahšiu a ťažšiu cestu. Ak si však uvedomíte, že väčším pohybom a odporom prispievate aj k lepšiemu zdraviu a chudnutiu, tak sa vám už nebude zdať ani ten výťah taký atraktívny, ako schody.

BONUS: RELAXUJTE V SAUNE
Približný počet spálených kalórií: 85

Letný režim, pôvodne z 7.7.2013.