InstagramFacebookYoutube
Motivácia

SlovakFitness.sk vám praje Šťastné a veselé Vianoce!

24. decembra 2021
SlovakFitness.sk vám praje Šťastné a veselé Vianoce!
Sme šťastní, že ste tu s nami. Máme tu opäť Štedrý deň a my ho chceme využiť ako príležitosť na vyjadrenie vďaky za vaše návštevy a vašu priazeň. Všetkým čitateľom a priaznivcom SlovakFitness.sk prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.

Vianoce sú pre väčšinu ľudí časom pokoja, rodinnej pohody, ale aj bohatého stolovania. Vychutnajte si radostné chvíle v kruhu blízkych, ale nezabúdajte na svoje ciele a snažte sa minimalizovať prejedanie a maximalizovať čas venovaný cvičeniu.

Opäť po roku sme v bode, v ktorom by chcel byť len málokto. Sužuje nás pandémia. Užime si teda sviatky, no myslíme aj na tých, ktorí nemajú toľké šťastie a Vianoce im znepríjemnili zdravotné ťažkosti alebo rodinné nešťastie. Snažme sa aj na ich počesť byť ľudskejší a ako spoločenstvo sa pokúsme ťahať za jeden povraz.

Článok pokračuje pod reklamou


Pokiaľ ide o SlovakFitness.sk, už tradične vám teraz budeme každý deň prinášať výber tých najpopulárnejších a najlepších článkov roka v každej rubrike. Určite vám aj tieto prehľady môžu niečo dať. Úplne nové články vám potom prinesieme od 2. januára.

Šťastné a veselé Vianoce!


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist