InstagramFacebookYoutube
Kulturistika

Tréning fitness modelky XIII. – Anna Victoria a tréning pre dvoch

26. 1. 2022
Tréning fitness modelky XIII. – Anna Victoria a tréning pre dvoch
Tréning nemusí byť výsadou len jedného z páru. Skúste si zacvičiť spolu s vašim partnerom rovnako, ako to robieva aj fitness modelka, osobné trénerka a influencerka Anna Victoria.

Známa Američanka vyrastala bez toho, aby sa nejako starala o svoje zdravie a telo. Sedavý spôsob života a nezdravá strava spôsobili, že narazila na zdravotné problémy už ďaleko pred tridsiatkou. Uvedomila si, že má dve možnosti – pokračovať v tom alebo zmeniť svoj život.

Odvtedy už roky vedie zdravý životný štýl a pravidelne cvičí. Uvedomuje si pritom, že aj pre jej vzťah je dôležité, aby boli obaja zdraví. A obaja si cvičením aj utužujú svoj vzťah. A vy tak môžete urobiť tiež. Príkladom je aj tento tréning z jej dielne.

Článok pokračuje pod reklamou


Ide o kruhový tréning, ktorý vám pomôže za krátky čas posilniť telo a podporiť chudnutie. Budete potrebovať len partnera, podložky a medicinbal.

Na úvod sa postavíte čelom k sebe na vzdialenosť dvoch metrov. Jeden z vás bude držať medicinbal pred hrudníkom. Obaja urobíte drep a následne jeden prehodí druhému medicinbal. Urobí sa ďalší drep a medicinbal opäť bude putovať na druhú stranu. Takto urobíte desať opakovaní.

Následne sa k sebe priblížite a otočíte sa k sebe chrbtom. Dáte sa do pozície výpadu tak, že zadná noha je po strane partnerovej prednej nohy. V takejto pozícii vytáčate trup a podávate si dokola medicinbal, pričom ho prijímate zo strany zadnej nohy. Urobíte 10 opakovaní každou stranou.

Na záver sa dáte do pozície vysokej dosky (ruky máte vystreté, nie ste na predlaktiach), pričom hlavy máte od seba veľmi blízko. Na striedačku sa budete pritom dotýkať partnerovho ramena – 10-krát každou rukou.

Toto celé zopakujete trikrát a na koniec sa môžete pobozkať, aby ste neposilnili len telo, ale aj vašu lásku...

Anna Victoria a tréning pre dvoch
Cvik Opakovania
Drepy s prehodom medicinbalu vpred 10
Podávanie medicinbalu s rotáciou trupu v pozícii výpadu 10 na každú stranu
Dotýkanie sa protiľahlého ramena partnera v pozícii dosky 10 každou rukou
Zopakujeme trikrát.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist