InstagramFacebookYoutube
Zaujímavosti

Letný tip: Vyskúšajte výškovo nastaviteľný stôl

19. 8. 2022
Letný tip: Vyskúšajte výškovo nastaviteľný stôl
Počas leta vám každý pracovný deň prinášame krátke tipy, ktorými si môžete zefektívniť svoju tréningovú či výživovú snahu. Čo sme si pre vás pripravili dnes?

Vyskúšajte výškovo nastaviteľný stôl

Ak máte kancelárske zamestnanie a trávite veľa času za pracovným stolom, zvážte investíciu do výškovo nastaviteľného stola, ktorý vám umožní striedať sedenie so státím. Pomôže to vašej chrbtici a spálite aj o štipku viac kalórií, ako keby ste len celý deň sedeli. Navyše, ľudia, ktorí takto pracujú, pociťujú viac energie a koncentrácie. Alternatívou sú nástavce na stôl, ktoré vám umožnia pracovať v stoji aj s vaším súčasným stolom. Taktiež sa snažte vybavovať napríklad telefonáty v stoji.Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2022 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist