InstagramFacebookYoutube
Motivácia

Prajeme vám Šťastné a veselé Vianoce!

24. decembra 2022
Prajeme vám Šťastné a veselé Vianoce!
Sviatky pokoja a pohody sú opäť tu a my chceme všetkým čitateľom a verným priaznivcom magazínu SlovakFitness.sk poďakovať za návštevy v tomto roku a zároveň popriať Šťastné a veselé Vianoce strávené v kruhu najbližších.

Sme šťastní, že vás máme. Pod stromčekom si ľudia nachádzajú vianočné darčeky. Pre nás je každodenným darčekom vaša návštevnosť a vernosť. Neočakávame ich bez kompenzácie. Každý deň sa vám pokúšame prinášať obsah, ktorý vám pomôže rásť po fyzickej i mentálnej stránke.

Aby vám nič neuniklo ani v budúcnosti, uistite sa, že ste našim fanúšikom na Facebooku. Ak ním ste, aj za to vám patrí vďaka. Budeme tiež vďační, ak o nás poviete priateľom a našu komunitu tak rozšírite.

Článok pokračuje pod reklamou


Poprosíme vás tiež o zhovievavosť. V nasledujúcich dňoch si užijeme trochu rodinnej pohody aj my a nové články vám budeme prinášať až od 2. januára. Medzitým vám už tradične prinesieme výber najpopulárnejších a najlepších článkov roka v každej rubrike. Možno ste niektorí nečítali, tak si ich tiež nenechajte ujsť.

Ešte raz vám prajeme Šťastné a veselé Vianoce!


Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku

Užitočné nástroje

Výpočet: Index telesnej hmotnosti (BMI)Výpočet BMIVýpočet: Maximálna váha pre 1 opakovanieVýpočet maximálkyVýpočet: Bazálny metabolizmusVýpočet BMREnergetické tabuľkyEnergetické tabuľky
Vylúčenie zodpovednosti:
Informácie uverejnené v článkoch nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
SlovakFitness.sk je online magazín, ktorý začal v roku 2013 s cieľom pomôcť svojim návštevníkom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie.

© 2013 - 2024 SlovakFitness.sk

InstagramFacebookYoutube
SlovakFitness.sk
TOPlist